Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Dietom mówimy NIE. Nie jesteśmy salonem, który sprzedaje diety. Kupisz u nas za to swój wspaniały rezultat. A także prawdziwą koncentrację na Tobie i Twoim celu. Jeśli choć raz próbowałeś korzystać z diety, wiesz jak trudno jest się do niej dopasować i jak łatwo jest ją porzucić. Mamy dla Ciebie prostsze i bardziej skuteczne rozwiązania. Ale pamiętaj, nie da się schudnąć bez diety i ruchu...

Pracujemy wg własnej metody - Szczupłej Tożsamości - która łączy różne sposoby pracy z człowiekiem i obejmuje opieką cztery sfery jego funkcjonowania. Więcej informacji tutaj

Spełniamy marzenia o szczupłej figurze. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie osiągnięcie celu. Robimy wszystko, aby Ci to ułatwić.

Dostarczamy praktyczny serwis. Dzwonisz, mailujesz, SMS-ujesz i od razu uzyskujesz potrzebne wsparcie. 

Prostota. W naszym modelu dużo możesz zrobić sam. Już po pierwszym spotkaniu po prostu robisz to, co jest konieczne, aby osiągnąć swój rezultat.

Oszczędzamy Twój czas. Proponowane programy to 4 do 5 wspólnych sesji, które sprawią, że będziesz gotowa samodzielnie prowadzić swoje odchudzanie. Przecież nikt lepiej od Ciebie nie wie, co jest dla Ciebie naj...

Dobra cena. To naprawdę ostatni raz kiedy płacisz za swoje odchudzanie. A płacisz głównie za wiedzę i za trening mentalny, dzięki którym będzie Ci łatwo zrobić to, co jest do zrobienia w Twoim odchudzaniu.

Doświadczenie. Hmm, ciężko się tym chwalić, ale naprawdę byłam kiedyś tak samo gruba jak Ty, czułam się tak samo ociężale i podejmowałam przeróżne próby osiągnięcia sukcesu. A jednak zrealizowałam swoje marzenie i od kilku lat cieszę się wymarzoną figurą i życiem lekkiego człowieka.