Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!1000 punktów do pewności siebie!!! Jeszcze się pytasz?!

Życie osoby otyłej nie należy do łatwych... ale to nie oznacza, że wszyscy muszą być szczupli. Jeśli dobrze czujesz się w swojej skórze i masz dobre zdrowie, nie musisz nic zmieniać...

Niemniej szczupli ludzie mają lepiej. Podobno zarabiają więcej i łatwiej wygrywają w konkursach o pracę. Osobiście znam też osobę, która nie otrzymała atrakcyjnego stanowiska, bo drugi kandydat był szczuplejszy. Szef uzasadnił swój wybór tym, że ten drugi udowodnił, że umie dbać o siebie.

Poza tym osoby szczupłe: 

 • szybciej się wysypiają i łatwiej regenerują, przez co mają więcej energii do działania i mogą zrobić więcej...
 • z chęcią i z uczuciem satysfakcji odwiedzają sklepy z ubraniami... a nawet z bielizną...
 • mają grubszy portfel, bo mniej wydają na jedzenie i lepiej się najadają prostymi potrawami...
 • czują się zdrowsze, nie odczuwają zgagi i kwaśności w żołądku...

Co Cię tu spotka:

 1. Pełne zrozumienie... Możesz nie wierzyć, ale kilka lat temu przechodziłam to samo, co Ty....
 2. Inspiracja i motywacja... 
 3. Dobry plan działań... Gdy pragnie się sukcesu, warto wiedzieć co po kolei jest do zrobienia ...

Co Cię tu nie spotka?

 1. Mierzenie i ważenie... To przecież możesz zrobić całkiem sama, chyba, że nie masz dostępu do wagi...

Nie masz teraz czasu...

Tak, współczesny świat kręci się coraz szybciej i nie daje nam żadnej taryfy ulgowej.
Pomyśl jednak o tym, że w tym tempie będziesz żyła jeszcze przez najbliższe 10, 20, 30, 40 lat i dłużej... Jak sądzisz, czy Twój organizm uniesie jednoczesnie ten pęd i ciebie? Co naprawdę odkładasz na starość żyjąc tak szybko? Jak będzie wyglądało Twoje życie za rok, dwa lata, trzy jeśli nie zmienisz swojego stylu życia?

To bardzo zły moment...

A kiedy będzie lepszy? I czy na pewno chcesz schudnąć?

A gdybyś mógł uruchomić swoje odchudzanie tak... mimochodem? Jedno spotkanie w Gabinecie wystarczy, abyś mógł zaplanować małe działania, które będą Cię wspierać w odchudzaniu. Nic wielkiego, po prostu jedno spotkanie, a potem kilka czynności do wyboru i już jesteś w procesie. A jeśli ich nie wdrożysz, przecież nic się nie stanie... Wygospodaruj więc 60 - 120 minut w swoim grafiku i porozmawiajmy. Zapytaj, może zgodzę się dojechać do wybranego przez Ciebie miejsca...

Tak bardzo lubisz jeść...

A gdybyś miała pewność, że z niczego nie musisz rezygnować? Że będziesz żyć w swoim rytmie i ze swoimi smakami? Czy byłabyś zainteresowana samodzielnym stworzeniem dla siebie programu, w którym robisz to, co lubisz i ... chudniesz? bez uczucia głodu, w błogim relaksie i z porcją zabawy?

Nie lubisz emocjonalnie podejmować decyzji...

Świetnie!Tylko, czy aby to nie jest kolejny powód, aby zostawić temat zdrowia i wyglądu na później?

Jeśli dzisiaj jesteś zdecydowana, aby coś zmienić w swoim życiu zapraszam Cię do skorzystania z pierwszej konsultacji, dzięki której poznamy się lepiej, będziesz mogła zadać potrzebne pytania i sprawdzić, czy moja metoda rzeczywiście Ci pomoże. Więcej informacji TUTAJ.

Właściwie to nie wiesz, za co masz płacić...

Mam dla Ciebie konkretny program, który obejmuje pracę z Twoimi:

 • nawykami żywieniowymi i mentalnymi,
 • emocjami - bo one często przeszkadzają zmieniać nawyki i osiągać cele, a mogą być bramą do osiągnięcia przez Ciebie Twojego marzenia,
 • traumami - w ograniczonym zakresie,
 • relacjami - z Toba samą dla siebie, z Toba i Twoim ciałem dla siebie, z Twoimi najważniejszymi osobami w otoczeniu.

Łączę w pracy różne narzędzia i techniki. Ich celem zawsze jest uczynić Twoje odchudzanie prostszym, łatwiejszym, jaśniejszym. Ma Ci być po prostu łatwiej. Masz każdego dnia wiedzieć, co robić, aby osiągnąć sój rezultat i po prostu robić to...

Mogę płacić w ratach?

Jak najbardziej, choć to zależy od pakietu, na który się zdecydowałaś. Pracujemy głównie w systemie 90-dniowych wyzwań, a opłata przewidziana jest jako (3-miesięczny abonament). Przy płatności z góry płacisz oczywiście nieco mniej.

To bez sensu, żebym w ogóle zaczynała... Nigdy mi się nie udało... Dlaczego teraz miałoby się udać?

Oczywiście, że nie mogę Ci nic zagwarantować. Nie wprowadzę się do Ciebie do domu i nie będę Cię trzymać za rękę w Twoim normalnym życiu. Ale, jeśli skorzystasz z moich wskazówek będziesz się łatwiej i szybciej "budzić" z nawykowego działania. Mało tego, w programach razem budujemy dla Ciebie nowe nawyki. Gdy staną się naprawdę Twoje - będzie Ci bajecznie prosto zachować szczupłą sylwetkę. Dlatego warto, abyś zaczęła właśnie teraz. Właśnie ze mną.