Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!czteropolówka

Kiedy fizyczność jest gotowa, do akcji wkracza DUCH.  Dlatego w naszej pracy łączymy 4 wymienoine sfery.
Jedna w istotny sposób wpływa na drugą, druga na trzecią itd..., a w całości tworzą spójny system, który stworzył Ciebie dokładnie takiego, jakim jesteś dzisiaj. Ale Ty przecież marzysz o szczuplej sylwetce i życiu wolnym od odchudzania...

Szczupła Tożsamość to:

 • ODDECH - oddech to życie, oddech to wymiana, oddech to inspiracja. Spróbuj raz nie odetchnąć... Już wiesz, czemu oddech to fundament?
 • OBECNOŚĆ - obserwacja i analiza, żeby coś zmienić potrzebujesz wiedzieć co i jak to zrobić, potrzebujesz doświadczać i sprawdzać, jak to działa.
 • AKCEPTACJA - akceptacja to przeciwiestwo oceniania; Ty jesteś OK - ja jestem OK; ja Ciebie nie naprawiam - Ty nie potrzebujesz, aby Cię naprawiać. Pracujemy na Twoich zasobach i rozwijamy je, żebyś miała ich wystarczająco do zrobienia tego wszystkiego, co masz do zrobienia.
 • DECYZJA - prawdziwa intencja, że osiągniesz sukces w odchudzaniu.