Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Od spotkania: żeby się poznać i sprawdzić, czy chcemy ze sobą pracować:)

Potrzebujemy też sobie zaufać. Ty potrzebujesz wiedzieć, czy to, na co się piszesz, będzie tym, czego oczekujesz. Ja chcę mieć pewność, że docenisz moje zaangażowanie w Twój proces.

Będziemy rozmawiać o:

 • Twoich nawykach żywieniowych (i nie tylko),
 • o Twoich planach na przyszłośc,
 • o Twoim doświadczeniu z odchudzaniem,
 • o Twoim podejściu do zmian itd...

Zwykle osoby wychodzą z pierwszego spotkania z pierwszym (wersja demo) planem swojego odchudzania. Wielu z nich już to wystarcza, aby mieć motywację do odchudzania i w ciągu pierwszych tygodni cieszyć się sukcesem. Ustalamy też trochę szczegółów związanych z przyszłą wspólną pracą. Bo każdy ma przecież jakieś preferencje i własną tolerancję. Ja na przykład nie lubię, jak osoby odwołują spotkania w ostatniej chwili. Ty też pewnie tego nie lubisz. 

Najważniejsze jednak, żebyś się odważyła. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo możemy spotkać się via skype lub phone. Ostatnio prowadziłam sesję z menedżerką z Krakowa przez telefon. To działa, bo najważniejsza jesteś TY - nie miejsce, nie pora, nie krzesło, nie ja. Najważniejsza jesteś TY i Twoje doświadczenie w odchudzaniu:)


Serdecznie Cię zapraszam

Monika Kurdej
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl