Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!


 
 
Komentarz:
- Mnie nie było na spotkaniu więc nie mogę ocenić. Zebrałam opinie od Pań, które uczestniczyły w wieczorku.
Bardzo pozytywna i otwarta osoba. Super, że podzieliła się też swoim ''problemem" i historią. (Dzięki temu to co mówisz jest jeszcze bardziej wiarygodne;).) Fajny temat, ważny i  bardzo potrzeby.
Nie skupiłaś się na jednej rzeczy tylko poruszyłaś zbyt wiele wątków (które były ważne), ale dało to niespójność wypowiedzi. Starałaś się przekazać zbyt dużo informacji w zbyt krótkim czasie i przez to Panie odebrały to jako wypowiedź chaotyczną, zdecydowanie mniej wynoszą. 
- Najlepszą oceną dla Ciebie jest to, że Panie chcą jeszcze raz przyjść na wieczorek;)  Na przyszłość myślę że zrobimy to w większym gronie i min. 1,5 h ;) 
 
Pzdr. Magda (Klub Sportowy dla Kobiet)
 
 
zrzut ekranu
 

Jestem wielką zwolenniczką narzędzi materialnych i niematerialnych ułatwiających/usprawniających pracę, życie  i wszytko co można usprawnić. Onegdaj :) Monika zadzwoniła z informacją że ma narzędzie i koniecznie chce je wypróbować. Świetnie trafiła, zawsze jestem chętna żeby poznać coś nowego. Tym razem przyszła do mnie z Soul Body Fusion. Wykonałyśmy trzy sesje w zaproponowanych przez Monikę odstępach czasu. Odebrałam je jako czas głębokiego relaksu. Ostatnią poświęciłyśmy intencji stworzenia mojego spójnego wizerunku jako eksperta. Po zakończeniu sesji Monika poszła, wiadomo gdzie i po co, a zanim umyła rączki ja zdążyłam zakończyć rozmowę telefoniczną. Z zupełnie nieznanym mi dziennikarzem, który poprosił mnie o ekspercką wypowiedź przed kamerami TV. Dwa tygodnie później firma organizująca szkolenia na szeroką skalę zaprosiła mnie do grona swoich wykładowców, jako eksperta oczywiście. 

Bardzo zachęcona skutecznością narzędzia postanowiłam zapisać się na szkolenie SBF żeby wzmocnić swoje fusion. Wybrałam szkoleniowca i termin, wysłałam zgłoszenie i ..... nie poszłam na szkolenie. Nie zapisałam w kalendarzu i dokładnie w tym terminie umówiłam się na oglądanie kolejnego gospodarstwa wiejskiego, bo szukałam od dawna. Szukałam, ale już nie szukam. Tego dnia od pierwszego rzutu oka wiedzieliśmy z mężem że znaleźliśmy. Dziś - po dwóch tygodniach od pierwszego spojrzenia - jesteśmy jego właścicielami.  Teraz koniecznie muszę się umówić na kolejne sesje z Moniką, żeby  Soul poprzez Fusion powiedziało mojemu Body co właściwie mam dalej zrobić z tak pięknie zrealizowanym marzeniem. 

Jest tylko jeden szkopuł - muszę wprowadzić jakiś porządek i ograniczenia w swoich marzeniach, bo jak mi się wszystko spełni to ......

Krysia Ptasińska

 

Moniko,

bardzo dziękuję za wspólne odchudzanie. Gdyby nie Twoje wyzwanie, pewnie długo jeszcze bym chodziła głodna i zmęczona. I pewnie dalej bym tyła, bo mój tryb życia wcale mnie nie wspomagał w utrzymaniu wymarzonej sylwetki.

Droga, którą razem przeszłyśmy jest dla mnie cenna. Tyle możliwości  zmiany w życiu omijałam ze strachu przed porażką. Z Tobą odważyłam się spróbować. I teraz cieszę się tym, co osiągnęłam. Mam zdrowe ciało, dożywiony, błyskotliwy umysł i poczucie pewności o wiele większe niż gdy zaczynałyśmy... Przede mną jeszcze parę kilogramów, ale wiem, że mogę zawsze do Ciebie zadzwonić i wszystko będzie dobrze.

Dziękuję.
T
woja klientka