Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Jesteś osobą indywidualną, która poszukuje profesjonalnego wsparcia w Twoim procesie odchudzania?

Masz już dość porad, z których niewiele dla Ciebie wynika? Dalej jesteś gruby/gruba i źle się z tym czujesz?

Odchudzasz się, ale czujesz, jak trudno jest Ci w pojedynkę?

Niezaleźnie od Twojego powodu - istotne jest, że jesteś wyjątkowy i masz wyjątkowy potencjał do tego, aby osiągnąć to, o czym marzysz. Jeśli tylko Twoim marzeniem jest, aby być szczupłym i przestać biedzić się swoją wagą - trafiłeś doskonale. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu (tak, tak, ja też byłam kiedyś otyła, ale schudłam) mocno staniesz na nogach i będziesz żył dokładnie tak, jak o tym marzysz. Potrzebujesz tylko:

 1. wiedzieć co robić,
 2. wiedzieć jak to robić,
 3. po prostu robić to.

Twój wymarzony rezultat jest w zasięgu zaledwie 3 kroków. 

Czy jesteś gotowy, aby je zrobić?

Ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyś wyszedł z programów zadowolony z rezultatów i nigdy już nie musiał stosować żadnej diety odchudzającej, ani troszczyć się o liczbę kalorii na Twoim talerzu... Czy możesz wyobrazić sobie siebie żyjącego ze smakiem i całkowicie wolnego? Jak zmieni się Twoje życie, gdy uwolnisz się od dotychczasowych ograniczeń?