Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Czyli po prostu masa technik i dodatkowych schematów, dzięki którym będziesz wiedzieć co robić, jak to robić i po prostu zrobisz to, co właściwe w swoim odchudzaniu.
Nasz wspólny cel: osiągnąć Twój wymarzony rezultat.
Przełomowe konsultacje realizowane są w formie spotkanie face-to-face - w końcu nic nie zastąpi realnego kontaktu.

Cena pojedynczej konsultacji: 500 zł. Bez ograniczeń czasowych, gdyż zależy mi na Twoim rezultacie. Już po pierwszym spotkaniu wiesz, co masz robić; wiesz, jak to masz robić; i po prostu robisz to. Masz sensowny plan, masz ustawiony cel, regularnie sprawdzasz postępy, działasz! Niektóre z moich Klientek, dzięki ułożeniu wiedzy i opracowaniu planu (właśnie to możemy zrobić w trakcie ok. 2 godzin pracy) chudną w swoim tempie nawet 10 kg.

Jeśli masz wątpliwości, czy razem możemy pracować skorzystaj z PIERWSZEJ przełomowej konsultacji  (telefon lub skype). Zamówisz ją TUTAJ. PIERWSZA przełomowa konsultacja jest DARMOWA. Podczas rozmowy ja pomagam Ci rozwiązać Twój jeden problem, poznajemy się nawzajem, pomagam Ci wybrać program, który będzie dla Ciebie najwłaściwszy, a na końcu Ty decydujesz, czy zatrudnisz mnie, jako swojego psychodietetyka.

Zamów 45-minutową konsultację TUTAJ

Masz też możliwość skorzystać z konsultacji e-mail. Szybko, prosto i w komfortowych warunkach. Piszesz swoje pytania, wątpliwości, czy też list, w którym zawierasz wszystkie ważne tematy. A ja przesyłam Ci serię zadań, ćwiczeń, podpowiedzi oraz wskazówek. Pracujesz w swoim własnym tempie, w zaciszu domowym lub w swoim biurze.

Cena 1 e-mail = 200 zł
Zestaw 10 e-maili = 2000 zł

Aby zamówić:
Monika Kurdej
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl