Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Przecież dobrze wiem, że łatwo nie zrezygnujesz ze swoich przysmaków:) Ale już samo to, że Twoje ulubione potrawy ubierzesz w wersję light może sprawić, że będzie Ci łatwiej zacząć. Co Ty na to?

Serdecznie zapraszam te osoby, które nie wierzą w diety, nienawidzą być na diecie i w ogóle nie chcą się nigdy odchudzać, ale... mają ochotę dokonać drobnych zmian w swojej kuchni. System małych kroków to system małych zmian. Sprawdź, czy sprawdzi się u Ciebie.

Cena za jeden odchudzony przepis - 60 zł - 100 zł, w zależności od poziomu trudności i zawartości składników (tak, tak, będę musiała je kupić, w prawdziwym sklepie, i to w detalu).
Czas trwania: ok. 7 dni.

Jak to jest zorganizowane?

Spisujesz swoją ulubioną recepturę i przesyłasz ją do mnie. Ja ciężko pracuję, żeby doprowadzić ją do porządku. Gotowy przepis wysyłam do Ciebie mailem zwrotnym. A jeśli masz szczęście to przepis ląduje na blogu i na fanpejdżu, razem z fotą.

UWAGA! Nie odchudzam ciast i deserów! Nie próbuj mnie przekonywać. Wolę, żebyś zjadła odrobinę czegoś naprawdę dobrego niż bełtała pełną łyżką w czymś, co w ogóle nic nie przypomina. Po drugie, nie mam ręki do deserów i nie wierzę, że można schudnąć jedząc desery regularnie. W moich kompletnych programach pokazuję Ci za to, co zrobić, żeby nie zwariować z powodu braku deserów i mam kilka typów, które sama stosuję, którymi się dzielę.

Żeby zamówić:
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejsyz-rozmiar.pl