Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Pakiet dla kobiet biznesu, które gotowe są działać na wysokim poziomie efektywności osobistej i zawodowej, i nie chcą w swoim zyciu rezygnować z niczego.

Zapraszam wszystkie właścicielki, menedżerki, dyrektorki i prezeski, a także kobiety, które pracują w handlu i we wszelkich dziedzinach, w których wymagana jest samodzielność, produktywność i liczy się czas.

Czy to naprawdę możliwe, aby działać w biznesie, osiągać suckesy i jeszcze na dokładkę mieć życie prywatne i czas na swoje sprawy?

Długo zastanawiałam się promować ten pakiet. Mocno wierzę w życie we własnym rytmie i ostatnia rzecz, do której zachęcam to wyciskanie siebie, jak cytryny. Ale z drugiej strony - sama w takim rytmie pracuję - intensywna praca (ale taka naprawdę intensywna) przez kilka, kilkanaście tygodni przynosi konkretne rezultaty. Ale wymaga ode mnie pracy naprawdę w dzień i w nocy.

Program ENERGIA I W DZIEŃ I W NOCY zaprojektowałam w taki sposób, abyś wyszła z konkretnymi narzędziami do radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. Zaczniemy od podstaw, czyli od aspektów związanych z dietą, poruszymy czułe struny Twojego ego, pomogę Ci stworzyć Twój osobisty POWER BANK, żebyś czuła się bezpieczna. W efekcie staniesz się właścicielką nowych rutyn - bo dokładnie tego potrzebujesz, żeby każdy dzień zaczynać i kończyć z uśmiechem.

1

W czym konkretnie pomoże Ci uczestnictwo w programie?

 • Staniesz się właścicielką potężnego narzędzia, jakim jest POWER BANK,
 • zadbasz o swoje ciało fizyczne oraz mentalne,
 • będziesz jeść, ruszać się, oddychać,
 • zaplanujesz czas na robienie rzeczy, które lubisz i które są dla Ciebie ważne,
 • zrozumiesz swoje ego i zaprzyjaźnisz się z nim,
 • opracujesz system nawyków i wdrożysz je w swoim życiu.

  Co osiągniemy razem?

 • pomogę Ci zrozumieć system Twojego działania - nawyki ficzyczności, nawyki ego, metabolizm,
 • rozpakujemy Twoje codzienne rutyny i podzielimy je na sprzyjające i nie sprzyjające,
 • dowiemy się, które z nich są wynikiem autentycznej potrzeby, a które wynikiem "wtrącania się" ego,
 • i na tej podstawie opracujemy skuteczny system nawyków,
 • pomogę Ci stworzyć POWER BANK - mentalny zbiornik na potrzebną energię, którym będziesz mogła samodzielnie zarządzać, i w dzień i w nocy,
 • oraz odkryć sposoby, aby go regularnie "ładować",
 • zaczniesz stosować ZIWO (zarabianie, inwestowanie, wydawanie i oszczędzanie) w odniesieniu do własnych zasobów eneregii,
 • pokażę Ci, jak możesz rozwijać swoję inteligencję oddechową, aby stale mieć dostęp do czystego umysłu oraz móc łatwo regenerować ciało.

Jak jest zorganizowany program:

Pracujemy indywidualnie - pracujesz z Moniką Kurdej, głównym coachem Gabinetu Wspierania w Odchudzaniu

Czas trwania programu: 90 dni (12 tygodni), jest kombinacją szkolenia on-line i interaktywnych zajęć. Otrzymujesz potrzebne materiały, które omawiamy i przepracowujemy w kolejnych lekcjach via internet. Spotykamy się 2 razy w miesiącu na 2 godziny. W sumie 6 razy.

Godziny pracy ustalamy indywidualnie, choć zależy mi na tym, żeby były to maksymalnie stałe. Np. każdy poniedziałek, godzina 12.00 - 14.00.

Ponieważ spotkania prowadzone są online – możesz brać w nich udział będąc w domu, w biurze lub gdziekolwiek masz do tego warunki.

Spotkania są nagrywane w formie audio, więc zawsze masz dostęp do nagrania. 95% wiedzy ucieka z głowy po spotkaniu, a dzięki nagraniu możesz wrócić do tej wiedzy, której potrzebujesz.

W sumie otrzymujesz:

12 h profesjonalnego wsparcia - interaktywnie, warsztatowo i coachingowo.

6 obszernych modułów z quizami i zadaniami do pracy

Ponad 100 stron materiałów do samodzielnej pracy, w tym arkusze obserwacji, check - listy i schematy do zastosowania w codziennej praktyce

nagrania wszystkich spotkań

Cena: 1800 zł całościowo lub 3 raty po 640 zł

Jest też i ...bonus. A właściwie 2

 1. Zestaw energetyzujących ćwiczeń do zrobienia w domu lub gdziekolwiek zechcesz
 2. Artykuł - zestaw porad jak wybierać jedzenie na mieście

Żeby zamówić:
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl

P.S. W tym programie mogą uczestniczyć także mężczyźni:)