Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Program dla kobiet wyczerpanych odchudzaniem oraz dla tych, które już tyle razy się poddały, że boją się zacząć.

Serdecznie zapraszam wszystkie kobiety, które kiedykolwiek pomyślały o tym, że mają słabą wolę i że przydałaby się nieco mocniejsza, żeby osiągać zakładane cele, i w ogóle żyć, tak jak o tym marzą.

Zapraszam też te kobiety, które czują, i o tym mówią, że ich siła woli się tak łatwo wyczerpuje.

Jeśli chcesz:

 • przestać cierpieć z powodu braku sukcesu w odchudzaniu,
 • naprawdę wprowadzić istotne zmiany do swojego stylu zycia, bo wiesz, że to ważne i potrzebne,
 • zbudować dopasowany dla siebie program osiągania szczupłej sylwetki,
 • i zrealizować go z zaangażowaniem,
 • przestać się bać porażki w odchudzaniu,
 • przestać się bać głodu, "ciągu na słodycze", bólu po ćwiczeniach,
 • sprytnie się motywować,
 • umieć ładować energią swój osobisty magazyn z silną wolą,
 • zmienić złe doświadczenia z odchudzania w pozytywne, oparte na sukcesie i pewności siebie,

ten program jest dla Ciebie.

Skonstruowałam go tak, abyś miała możliwość przyjrzeć się tym aspektom Twojej osobowości, które zatrzymują Cię, gdy planujesz wprowadzić zmiany do Twojego stylu życia oraz tym aspektom, które doładują Twoją silną wolę. 

W czym pomoże Ci uczestnictwo w tym programie?

Przestaniesz liczyć na SILNĄ WOLĘ czy cokolwiek innego w swoim odchudzaniu. Będziesz za to stosować strategie i techniki, które regularnie załadują Ciebie zasobami do osiągnięcia wymarzonego rezultatu.

Przestaniesz mieć wątpliwości, że Ci wyjdzie. Wyjdzie Ci, bo będziesz wiedziała, jak sobie radzić zarówno z kryzysami, jak i z dobrymi dniami. I będziesz mieć profesjonalnego wspieracza koło siebie.

Opracujesz swój indywidualny i dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości plan zmiany stylu życia. Będziesz go wdrażać krok po kroku przy tym się bawiąc.

Zejdzie z Ciebie ciśnienie, które towarzyszyło Ci do tej pory. I poczujesz w końcu, że to odchudzanie jest łatwe - że jesteś stworzona, żeby osiągnąć swój wymarzony rezultat.

Co osiągniemy razem?

 1. Znajdziesz źródło swojej wewnętrznej motywacji - chodzi o to, żebyś mogła w sytuacji kryzysu sięgać do swoich zasobów zamiast czekać na mnie czy inną osobę, która miałaby Cię zmotywować.
 2. Sama zaprojektujesz swój program odchudzania - to gwarantuje Ci, że program będzie uwzględniał wszystkie Twoje potrzeby, oczekiwania i możliwości.
 3. Poznasz, wybierzesz i zastosujesz strategie, które będą Cię wspierały każdego dnia w drodze do wymarzonej sylwetki, w tym będą ładowały Twoją silną wolę - zamiast ją wyczerpywać.
 4. Podejmiesz właściwe działania. Nie ma sukcesu bez działań, ale działania właściwe są kluczem do Twojego sukcesu.
 5. Staniesz się uważniejsza i będziesz lepiej rozumieć język Twojego ciała. W ogóle zrozumiesz fizjologię swojego odchudzania i będzie Ci łatwiej zarzadzać tym procesem.
 6. Znajdziesz ulubioną formę ruchu - w mojej metodzie jesz rzeczy właściwe, ruszasz się i masz w tym zabawę.
 7. Staniesz się lepiej zorganizowana - odchudzanie to również sztuka organizacji.
 8. Będziesz się lepiej czuć i częściej uśmiechać. Ludzie w Twoim otoczeniu zauważą, że to, co robisz ma na Ciebie pozytywny wpływ.
 9. Zdobędziesz wiedzę, która będzie Ci służyła całe życie.

Jak jest zorganizowany program?

Pracujemy indywidualnie - pracujesz z Moniką Kurdej, głównym coachem Gabinetu

Czas trwania programu: 90 dni (12 tygodni), jest kombinacją szkolenia on-line i interaktywnych zajęć. Otrzymujesz potrzebne materiały, które omawiamy i przepracowujemy w kolejnych lekcjach via internet lub w realu (np. skype). Spotykamy się 4 razy w miesiącu na 2 godziny. W sumie 12 razy.

Godziny pracy ustalamy indywidualnie, choć zależy mi na tym, żeby były to maksymalnie stałe. Np. każdy poniedziałek, godzina 12.00 - 14.00.

Ponieważ spotkania prowadzone są online – możesz brać w nich udział będąc w domu, w biurze lub gdziekolwiek masz do tego warunki.

Spotkania są nagrywane w formie video, więc zawsze masz dostęp do nagrania. 95% wiedzy ucieka z głowy po spotkaniu, a dzięki nagraniu możesz wrócić do tej wiedzy, której potrzebujesz.

W sumie otrzymujesz:

24 h profesjonalnego wsparcia - interaktywnie, warsztatowo i coachingowo.

10 obszernych modułów z quizami i zadaniami do pracy

arkusze obserwacji, check - listy i schematy do zastosowania w codziennej praktyce

nagrania wszystkich spotkań

Cena: 3600 zł całościowo lub 3 raty po 1400 zł

Jest też i ...bonus. A właściwie 3

 1. Ulubione przepisy w wersji light. Przecież dobrze wiem, że nie zrezygnujesz ze swoich smakołyków tak po prostu. Spóbujmy je odchudzić.
 2. Audyt Twojej kuchni. Przypomniej sobie te obrazki z TV, gdzie celebryta wchodzi do domu odchudzającej się osoby i wrzuca do czerwonego pojemnika wszystkie zakazane produkty, które masz w domu. Mogę to zrobić dla Ciebie, tak, żebyś zaczęła z czystą kartą. Wystarczy odrobina dyscypliny i telefon z kamerą:)
 3. Wyliczone przeze mnie zapotrzebowanie energetyczne dla Ciebie.

Żeby zamówić:
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl