Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Zdarza Ci się, że wchodzisz do sklepu, żeby napchać się różnymi produktami, pomimo że naprawdę nie jesteś głodna? Często też jesteś przejedzona i Cię mdli od pomieszanych smaków, które sobie zafudnowałaś.

Podejmujesz wyzwania schudnięcia i za każdym razem ulegasz potężnemu obżarstwu. Czujesz się zła, zmęczona, sfrustrowana. Nie umiesz sobie spojrzeć w oczy. Boisz się lustra.

Podejrzewasz, że Twoje tycie i chudnięcie ma podłoże emocjonalne. Chciałabyś uporządkować tę sferę, żeby w końcu cieszyć się równowagą w swoim życiu - czuć się normalnie.

Często powtarzasz "nie potrafię przestać jeść!" i bardzo się tym denerwujesz, bo dobrze znasz konsekwencje nadmiernego jedzenia.

Obżeranie się naprawdę utrudnia Ci życie. Nie jesteś pewna siebie i swoich reakcji w różnych sytuacjach i często rezygnujesz z ciekawych wydarzeń, bo się wstydzisz siebie.

Program ZŁOŚĆ SIĘ PIĘKNIE. PRZESTAŃ SIĘ OBJADAĆ zaprojektowałam w taki sposób, aby dać Ci potrzebą wiedzę i umiejętności do zarządzania własną emocjonalnością, nawykami i energią.

Temat objadania się, czy nawet przejadania się, jest wielowarstwowy. Jeśli zdecydujesz się wziąć w nim udział, będziesz tworzyć skuteczne schematy działaniana w różnych okolicznościach, np. wtedy, gdy nawyki zaprowadziły Cię do doświadczania, którego nie chcesz.

W czym konkretnie pomoże Ci uczestnictwo w programie?

 • Staniesz się wolną od objadania się kobietą.
 • Pozbędziesz się uczucia zagubienia i chaosu.
 • Będziesz wspaniale zarządzać swoją emocjonalnością i umiejętnie chronić się przed emocjonalnością innych.
 • Będziesz mogła uczestniczyć w życiu, bez obawy, że popłyniesz.

  Co osiągniemy razem?

 1. Nauczę Cię jezyka Twojego ciała, Twoich potrzeb i Twojej emocjonalności. Dzięki temu będzie Ci łatwiej pokonywać codzienne trudności oraz zarządzać wszystkimi sferami Twojego życia.
 2. Polubisz skrajne zakresy emocji u siebie i u innych. Docenisz je za ilość informacji, które dla Ciebie mają.
 3. Stworzysz swoją własną strefę harmonii. Będziesz w niej konsekwentnie działać i będziesz nią umiejetnie zarządzać.
 4. Będziesz reagować na zmiany świadomie i integralnie.
 5. Będziesz też umiejętnie się chronić przed emocjami innych i manipulacją.
 6. Razem stworzymy program zmian w obszarze tworzenia i zmieniania Twoich nawyków. Plan będzie dopasowany do Twojego stylu i Twoich mozliwości.
 7. Poznamy fundamentalne przyczyny Twojego objadania się i wspólnie opracujemy różne schematy wychodzenia z tego doświadczenia - tak żebyś mogła je sama zastosować, gdy tego potrzebujesz.
 8. Będziesz rozumiała, co się z Tobą dzieje, gdy czujesz, że atakuje Cię rozhamowanie. Poszukamy sposobów, abyś mogła szybko się budzić w takiej sytuacji i poczuć się bezpiecznie.
 9. Będziesz przewidywać to doświadczenie.
 10. Będziesz praktykować uważność.
 11. Pozbędziesz się uczucia zagubienia w swoim życiu.
 12. Zrozumiesz czym jest wstyd. Będziesz umiejetnie zarządzać sobą w kontekscie wstydu.

Jak jest zorganizowany program?

Pracujemy indywidualnie - pracujesz z Moniką Kurdej, głównym coachem Gabinetu Wspierania w Odchudzaniu

Czas trwania programu: 90 dni (12 tygodni), jest kombinacją szkolenia on-line i interaktywnych zajęć. Otrzymujesz potrzebne materiały, które omawiamy i przepracowujemy w kolejnych lekcjach via internet lub w realu (np. skype). Spotykamy się 4 razy w miesiącu na 2 godziny. W sumie 12 razy.

Godziny pracy ustalamy indywidualnie, choć zależy mi na tym, żeby były to maksymalnie stałe. Np. każdy poniedziałek, godzina 12.00 - 14.00.

Ponieważ spotkania prowadzone są online – możesz brać w nich udział będąc w domu, w biurze lub gdziekolwiek masz do tego warunki.

Spotkania są nagrywane w formie video, więc zawsze masz dostęp do nagrania. 95% wiedzy ucieka z głowy po spotkaniu, a dzięki nagraniu możesz wrócić do tej wiedzy, której potrzebujesz.

W sumie otrzymujesz:

24 h profesjonalnego wsparcia - interaktywnie, warsztatowo i coachingowo.

10 obszernych modułów z quizami i zadaniami do pracy

arkusze obserwacji, check - listy i schematy do zastosowania w codziennej praktyce

nagrania wszystkich spotkań

Cena: 3600 zł całościowo lub 3 raty po 1400 zł

Jest też i ...bonus. A właściwie 3

 1. Ulubione przepisy w wersji light. Przecież dobrze wiem, że nie zrezygnujesz ze swoich smakołyków tak po prostu. Spóbujmy je odchudzić.
 2. Audyt Twojej kuchni. Przypomniej sobie te obrazki z TV, gdzie celebryta wchodzi do domu odchudzającej się osoby i wrzuca do czerwonego pojemnika wszystkie zakazane produkty, które masz w domu. Mogę to zrobić dla Ciebie, tak, żebyś zaczęła z czystą kartą. Wystarczy odrobina dyscypliny i telefon z kamerą:)
 3. Wyliczone przeze mnie zapotrzebowanie energetyczne dla Ciebie.

Żeby zamówić:
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl