Gabinet wspierania w odchudzaniu

 • Twoje pierwsze zakupy

  To publikacja, która powstała po to, aby było Ci łatwiej ... zacząć.

  Dzięki niej wyeliminujesz pierwsze porażki w odchudzaniu. Jeśli zastosujesz zawarte tutaj zasady, od pierwszego dnia będziesz miał w domu dokładnie to, co służy Twojemu sukcesowi.

  Autorką poradnika jest Monika Kurdej - praktyk odchudzania, psychodietetyczka, trenerka rozwoju osobistego, od kilku lat utrzymuje wynik swojego ostatniego odchudzania, zamierza w zdrowiu i aktywnie żyć 102 lata.

  Zostaw nam swój adres email, a my wyślemy Ci poradnik.

  Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec

D

a

r

m

o

w

y

 

e

B

o

o

k

!Nie da się schudnąć bez diety i ruchu. Stale to powtarzam, a więc i tutaj musi się pojawić. Nawet moje szamańskie zdolności na niewiele się zdadzą, gdy zostaniesz w domu na kanapie z samą tylko intencją, żeby ciało się zmieniło. Tak! MUSISZ się ruszyć! Oczywiście, są badania, które mówią o tym, że można bez ruchu, ale jeśli chcesz mieć rezultat prędzej, zdecyduj, że jednak roztrenujesz swoje ciało.

Możesz to zrobić na wiele sposobów. Możesz wziąć płytę znanej trenerki, możesz pójść do klubu fitness, możesz iść na siłownię, możesz iść na rower albo na kije. Najważniejsze to zacząć, a potem - równie ważne - wytrwać.

Jeśli należysz do osób, które na starcie swojego programu mają dużo zapału, ale zwykle same nie wiedzą, kiedy im się to kończy, praca z trenerem personalnym może być rozwiązaniem, aby dłużej wytrwać w postanowieniu.

Co robi trener personalny:

 • układa dla Ciebie plan treningowy, który uwzględnia Twoje możliwości czasowe oraz osobiste preferencje, co do zakresu ćwiczeń; co chwila przygotowuje Ci coś nowego - ćwiczenia dla Ciebie nie mogą być nudne,
 • motywuje Cię do wytrwania w postanowieniu i wspiera na każdym etapie zmiany stylu życia,
 • uczy Cię wykonywać ćwiczenia poprawnie - poprawność ma duże znaczenie dla Twojego zdrowia,
 • pomaga Ci podkręcić metabolizm tak, aby Twoje starania o sylwetkę przebiegały satysfakcjonująco,
 • odpowiada na Twoje pytania dotyczące treningów, zmiany stylu życia, suplementacji, odżywiania itp.

Możesz też poćwiczyć ze mną.

 

Szczególnie zapraszam do wspólnych treningów osoby, które - jak ja - mają kłopoty z kręgosłupem, ale postanowiły, że to nie przeszkodzi im troszczyć się o swoje zdrowie i swoją sylwetkę. W naszym stanie ważna jest precyzja wykonywanych ćwiczeń oraz wzmocnienie ciała. Pracujemy na niewielkich obciążeniach dodatkowych - przede wszystkim z obciążeniem własnego ciała oraz TRX. Dla urozmaicenia korzystamy z odważników, taśmy, stepu. Ma być fajnie, skutecznie i bezpiecznie.

Treningi odbywają się:

 • u mnie,
 • u Ciebie,
 • w Twoim ulubionym klubie, po uprzednim ustaleniu szczegółów,
 • w mojej ulubionej sali - Elite Zone, al. Szucha 8, Warszawa - gdzie jest wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się komfortowo i dać z siebie wszystko.

I żeby Ci było raźniej - ja też pracuję ze swoim trenerem. Cały czas się uczę.

Dowiedz się więcej:
Monika Kurdej
M: 606789681
E: monika.kurdej@mniejszy-rozmiar.pl